آموزش ست کامل شکوفه
آموزش ست کامل شکوفه
مارس 14, 2020
تماس با ما
تماس با ما
مارس 21, 2020

آموزش دستبند لانه زنبوری

آموزش دستبند مرواریدی

آموزش دستبند مروارید بافی و منجوق بافی

آموزش دستبند لانه زنبوری

در این درس شیوه بافت این دستبند را آموزش خواهید دید.

آموزش مروارید بافی و منجوق بافی

ترکیب رنگ و نوع کریستال و منجوق هایی که استفاده می کنید بر زیبایی و شکل نهایی کار تاثیر خواهد داشت. برای این موضوع ما این دستبند را در دو رنگ سفید_آبی و نقره ای_طلایی آماده کرده ایم که می توانید این ترکیب رنگ ها را به همراه پکیج وسایل مورد نیاز آنها را در این صفحه ببینید. آموزش مروارید بافی همراه با این آموزش ما وسایل مورد نیاز شما برای ساخت این دستبند را به صورت کامل در یک پکیج آماده کرده ایم که بتوانید به راحتی و آسانی و با قیمتی مقرون به صرفه به وسایل مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.
شما برای تهیه این پکیج وسایل مورد نیاز میتوانید به این صفحه مراجعه کنید . این پکیج های وسایل مورد نیاز هیچ سودی برای مجموعه طلا و خورشید ندارد و صرفا برای راحتی شما و تسریع روند آموزش برای شما تهیه شده است .شما میتوانید بعد از مسلط شدن به آموزش برای ساخت مدلهای متنوع تر با توجه به سلیقه خود منجوق و کریستالهای متفاوت را از مراکز فروش مرتبط تهیه کنید.
برای بافت این دستنبد به یک عدد سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی و همین طور نخ ابریشم مخصوص مروارید بافی نیاز دارید . وسایل مورد نیاز مروارید بافی برای راحتی دسترسی شما به نخ ابریشم و سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی آنها را در کنار پکیج وسایل مورد نیاز بافت دستبند لانه زنبوری قرار داده ایم که در صورت نیاز میتوانید آنها را همراه با پکیج وسایل مورد نیاز بافت دستبند لانه زنبوری سفارش دهید.
تمام مراحل بافت از ابتدا تا انتهای کار به صورت مرحله به مرحله و نکته به نکته در طی ویدئوی آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد.

این آموزش شامل دو درس می باشد که در مجموع در 17 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میتوانید بافت این دستبند را آموزش ببنید.
تمام آموزش به صورت مرحله به مرحله فیلم برداری شده است و شما تمام نکات و جزئیات بافت را خواهید دید.
این ویدئو های آموزشی توسط تیم طلا و خورشید به زبان فارسی ضبط شده است و شما میتوانید این آموزش ها را دانلود و استفاده کنید.
گروه طلا و خورشید به صورت تمام وقت شما را پشتیبانی خواهد کرد و به تمام سوالات شما در مورد آموزشها از طریق تیکت در بخش پنل کاربری شما پاسخ خواهد داد.

درس شماره 1 : درس اول : آموزش دستبند لانه زنبوری _ بخش اول _ بافت دستبند
توضیحات:
در این درس بافت دستبند را انجام میدهید. طول زمان این درس 12 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میباشد و تمام نکات بافت را آموزش خواهید دید.

درس شماره 2 : درس دوم : آموزش دستبند لانه زنبوری _ بخش دوم _ بستن انتهای کار و وصل کردن قفل دستبند
توضیحات:
در این درس بستن انتهای دستبند و وصل کردن قفل دستبند را آموزش می بینید.طول زمان این درس 5 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید می باشد و تمام نکات را مرحله به مرحله در طول ویدئو خواهید دید.

این ویدئو های آموزشی توسط تیم طلا و خورشید به زبان فارسی ضبط شده است و شما میتوانید این آموزش ها را تهیه و استفاده کنید.

به محض سفارش و تهیه این آموزشها، درسهای آموزش در پنل کاربری شما فعال میشود و می توانید از آنها استفاده کنید.
اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزشهایی که می بینید هستید و جایی برای فروش محصولاتتان ندارید ما به شما کمک میکنیم که بتوانید کسب درآمد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینک زیر به صفحه کسب درآمد از طریق وبسایت طلا و خورشید بروید.

اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزشهایی که می بینید هستید و جایی برای فروش محصولاتتان ندارید ما به شما کمک میکنیم که بتوانید کسب درآمد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینک زیر به صفحه کسب درآمد از طریق وبسایت طلا و خورشید بروید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *