آموزش مروارید بافی و منجوق بافی
آموزش نیم ست پنج گل
مارس 11, 2020
آموزش دستبند مرواریدی
آموزش دستبند لانه زنبوری
مارس 18, 2020

آموزش ست کامل شکوفه

آموزش ست کامل شکوفه

آموزش مروارید بافی ست کامل شکوفه

آموزش ست کامل شکوفه

در این درس شیوه بافت این ست کامل را آموزش خواهید دید.

آموزش مروارید بافی و منجوق بافی

ترکیب رنگ و نوع کریستال و منجوق هایی که استفاده می کنید بر زیبایی و شکل نهایی کار تاثیر خواهد داشت. برای این موضوع ما این ست کامل را در دو رنگ نقره ای و بادمجونی آماده کرده ایم که می توانید این ترکیب رنگ ها را به همراه پکیج وسایل مورد نیاز آنها را در این صفحه ببینید. آموزش مروارید بافی همراه با این آموزش ما وسایل مورد نیاز شما برای ساخت این ست کامل را به صورت کامل در یک پکیج آماده کرده ایم که بتوانید به راحتی و آسانی و با قیمتی مقرون به صرفه به وسایل مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.
شما برای تهیه این پکیج وسایل مورد نیاز میتوانید به این صفحه مراجعه کنید . این پکیج های وسایل مورد نیاز هیچ سودی برای مجموعه طلا و خورشید ندارد و صرفا برای راحتی شما و تسریع روند آموزش برای شما تهیه شده است .شما میتوانید بعد از مسلط شدن به آموزش برای ساخت مدلهای متنوع تر با توجه به سلیقه خود منجوق و کریستالهای متفاوت را از مراکز فروش مرتبط تهیه کنید.
برای بافت این ست کامل به یک عدد سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی و همین طور نخ ابریشم مخصوص مروارید بافی نیاز دارید . وسایل مورد نیاز مروارید بافی برای راحتی دسترسی شما به نخ ابریشم و سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی آنها را در کنار پکیج وسایل مورد نیاز بافت ست کامل شکوفه قرار داده ایم که در صورت نیاز میتوانید آنها را همراه با پکیج وسایل مورد نیاز بافت ست کامل شکوفه سفارش دهید.
تمام مراحل بافت از ابتدا تا انتهای کار به صورت مرحله به مرحله و نکته به نکته در طی ویدئوی آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد.
این آموزش شامل سه درس می باشد که در مجموع در 36 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میتوانید بافت این ست کامل را آموزش ببنید.
تمام آموزش به صورت مرحله به مرحله فیلم برداری شده است و شما تمام نکات و جزئیات بافت را خواهید دید.

گروه طلا و خورشید به صورت تمام وقت شما را پشتیبانی خواهد کرد و به تمام سوالات شما در مورد آموزشها از طریق تیکت در بخش پنل کاربری شما پاسخ خواهد داد.

درس شماره 1 : آموزش سرویس کامل شکوفه _ بخش اول _ بافت دستبند
توضیحات:
در این درس بافت دستبند را انجام میدهید. طول زمان این درس 17 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میباشد و تمام نکات بافت را آموزش خواهید دید..

درس شماره 2 : درس دوم : آموزش سرویس کامل شکوفه _ بخش دوم _ بستن انتهای دستبند و گردنبند و وصل کردن قفل آنها
توضیحات:
در این درس بافت را کامل خواهید کرد و بستن انتهای کار و وصل کردن قفل دستبند و گردنبند را آموزش می بینید.طول زمان این درس 9 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید می باشد و تمام نکات را مرحله به مرحله در طول ویدئو خواهید دید.

درس شماره 3 : درس سوم : آموزش سرویس کامل شکوفه _ بخش سوم _ بافت گوشواره
توضیحات:
در این درس بافت گوشواره و وصل کردن قفل آن را آموزش می بینید.طول زمان این درس 10 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید می باشد و تمام نکات را مرحله به مرحله در طول ویدئو خواهید دید.

این ویدئو های آموزشی توسط تیم طلا و خورشید به زبان فارسی ضبط شده است و شما میتوانید این آموزش ها را تهیه و استفاده کنید.

به محض سفارش و تهیه این آموزشها، درسهای آموزش در پنل کاربری شما فعال میشود و می توانید از آنها استفاده کنید.
اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزشهایی که می بینید هستید و جایی برای فروش محصولاتتان ندارید ما به شما کمک میکنیم که بتوانید کسب درآمد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینک زیر به صفحه کسب درآمد از طریق وبسایت طلا و خورشید بروید.

اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزشهایی که می بینید هستید و جایی برای فروش محصولاتتان ندارید ما به شما کمک میکنیم که بتوانید کسب درآمد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینک زیر به صفحه کسب درآمد از طریق وبسایت طلا و خورشید بروید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *