راهنمای کسب درآمد در وبسایت طلا و خورشید

آموزش رایگان مروارید بافی و منجوق بافی
آموزش رایگان نیم ست قلب پنهان
مارس 4, 2020
آموزش مروارید بافی و منجوق بافی
آموزش نیم ست پنج گل
مارس 11, 2020

راهنمای کسب درآمد در وبسایت طلا و خورشید

ایجاد کسب و کار خانگی

توسعه کسب و کار خانگی

راهنمای ایجاد کسب و کار حرفه ای در وبسایت طلا و خورشید

تیم طلا و خورشید با هدف کارآفرینی و کمک به افراد برای ایجاد کسب و کار و کسب درآمد شروع به کار کرد است.
در این مجموعه شما به صورت حرفه ای آموزش خواهید دید و به صورت کامل پشتیبانی و حمایت خواهید شد تا بتوانید به آموزش ها مسلط شوید. ابزار کار را برای راحتی دسترسی شما برایتان فراهم کرده ایم تا به روند آموزش شما سرعت ببخشد.
بعد از تسلط به آموزش ها و آمادگی شما برای درست کردن محصولات به صورت حرفه ای و بی نقص ,گروه طلا و خورشید به شما کمک خواهد کرد که بتوانید محصولاتتان را به فروش برسانید. در شروع ما محصولات آماده شده توسط شما را در وبسایت طلا و خورشید برای فروش قرار می دهیم و درواقع شما محصولات خود را از طریق وبسایت طلا و خورشید به فروش می رسانید.

ایجاد کسب و کار خانگی شرایط استفاده از این امکان این است که شما به کار تسلط کامل داشته باشید و محصولات با کیفیت تولید کنید.
شما محصولاتی را که آماده کرده اید را به آدرس طلا و خورشید ارسال میکنید و بعد از کنترل کیفیت و تهیه عکس از محصولات ما آنها را در وبسایت طلا و خورشید برای فروش قرار میدهیم
در صورت رضایت مداوم از محصولات شما همکاری های گسترده تری خواهیم داشت.
افرادی میتوانند محصولات خود را در وبسایت طلا و خورشید به فروش برسانند که زیر نظر گروه طلا و خورشید آموزش دیده باشند و استانداردهای مدنظر گروه طلا و خورشید را در اجرای محصولاتشان رعایت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *