آموزش رایگان مروارید بافی و منجوق بافی
آموزش رایگان نیم ست قلب پنهان
مارس 4, 2020

آموزش رایگان نیم ست کروی

آموزش رایگان مروارید بافی و منجوق بافی

آموزش رایگان نیم ست مروارید بافی

در این آموزش قصد داریم که طریقه بافت این نیم ست کروی را به شما آموزش دهیم.

آموزش رایگان مروارید بافی
این مدل دارای کاربردهای متفاوتی است و با توجه به نیاز و سلیقه شما می تواند استفاده های متفاوتی داشته باشد. از این مدل می توان به همین شکل و به عنوان نیم ست استفاده کرد. همینطور می توان به صورت تکی برای آویز کیف و یا جاسویچی و یا هر کار تزیینی دیگر استفاده کرد.
ترکیب رنگ و نوع کریستال و منجوق هایی که استفاده می کنید بر زیبایی و شکل نهایی کار تاثیر خواهد داشت. برای این موضوع ما این نیم ست را در چند رنگ متنوع آماده کرده ایم که می توانید این ترکیب رنگ ها را به همراه پکیج وسایل مورد نیاز آنها را در این صفحه ببینید. آموزش رایگان مروارید بافی همراه با این آموزش ما وسایل مورد نیاز شما برای ساخت این نیم ست را به صورت کامل در یک پکیج آماده کرده ایم که بتوانید به راحتی و آسانی و با قیمتی مقرون به صرفه به وسایل مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.
شما برای تهیه این پکیج وسایل مورد نیاز میتوانید به این صفحه مراجعه کنید .
این پکیج های وسایل مورد نیاز هیچ سودی برای مجموعه طلا و خورشید ندارد و صرفا برای راحتی شما و تسریع روند آموزش برای شما تهیه شده است .شما میتوانید بعد از مسلط شدن به آموزش برای ساخت مدلهای متنوع تر با توجه به سلیقه خود منجوق و کریستالهای متفاوت را از مراکز فروش مرتبط تهیه کنید.
برای بافت این نیم ست به دو عدد سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی و همین طور نخ مخصوص مروارید بافی نیاز دارید. وسایل مورد نیاز مروارید بافی و منجوق بافی برای راحتی دسترسی شما به نخ و سوزن مخصوص منجوق بافی و مروارید بافی آنها را در کنار پکیج وسایل مورد نیاز بافت نیم ست کروی قرار داده ایم که در صورت نیاز میتوانید آنها را همراه با پکیج وسایل مورد نیاز بافت نیم ست کروی سفارش دهید.
تمام مراحل بافت از ابتدا تا انتهای کار به صورت مرحله به مرحله و نکته به نکته در طی ویدئوی آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد.
این آموزش شامل سه درس می باشد که در مجموع در 37 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میتوانید بافت این نیم ست را آموزش ببنید.
تمام آموزش به صورت مرحله به مرحله فیلم برداری شده است و شما تمام نکات و جزئیات بافت را خواهید دید.

آموزش نیم ست کروی _ بخش اول:
در این درس نیمی از بافت را انجام میدهید. طول زمان این درس 15 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید میباشد و تمام نکات بافت را آموزش خواهید دید.

آموزش نیم ست کروی _ بخش دوم:
در این درس بافت را کامل خواهید کرد و بستن انتهای کار را آموزش می بینید.طول زمان این درس 19 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید می باشد و تمام نکات را مرحله به مرحله در طول ویدئو خواهید دید.

آموزش نیم ست کروی _ بخش سوم:
در این درس وصل کردن قفل های گوشواره و نصب زنجیر گردنبند را آموزش می بینید.طول زمان این درس 3 دقیقه ویدئوی آموزشی مفید می باشد و تمام نکات را مرحله به مرحله در طول ویدئو خواهید دید.

این ویدئو های آموزشی توسط تیم طلا و خورشید به زبان فارسی ضبط شده است و شما میتوانید این آموزش ها را دانلود و استفاده کنید.

اگر به دنبال کسب درآمد از طریق آموزشهایی که می بینید هستید و جایی برای فروش محصولاتتان ندارید ما به شما کمک میکنیم که بتوانید کسب درآمد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینک زیر به صفحه کسب درآمد از طریق وبسایت طلا و خورشید بروید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *